aktualizováno: 03.11.2018 14:20:38 

MoonCat

  Kotě  
napsal(a):: Monika
IP: 86.49.---.--- 
datum: 24.03.2018 10:00:36

Dobrý den. Máme problém s naším 4-měsíčním kocourkem shpynxe. Je to zlatíčko, ale od té doby, co ho máme, jsme velice často na veterině a bohužel zatím bez výsledků.
Nejdříve trpěl průjmy... to se nám podařilo po delší době nějak vyřešit. Nicméně náš kocour kadí až 6x denně a hodně zapáchá. Krmíme velmi kvalitními granulemi obě naše kočky ( Taste of the wild ).
Je hubený a pořád by jen jedl, ale nijak ho nepřecpáváme.
Ono by ani tak nevadilo to, že chodí tak často na záchod, jako spíš to, že všude za sebou zanechává stopy. Chodí pouze do záchůdku, ale asi jak nemá chloupky, nebo jestli má povolený svěrač netuším..nicméně když vyskočí z toalety, hovínka jsou najednou všude. Má je na packách, zadečku, my na gauči, křeslech... no všude. A jak jistě chápete, nemůžeme s ním být 24h denně a pokaždé ho čistit.
Navíc jsem těhotná a tak se o to víc bojím, jak to bude pak s miminkem :-(

Nenapadá Vás prosím něco? Už jsme bezradní.

  for Monika  
napsal(a):: Olda
IP: 77.48.---.--- 
datum: 28.10.2018 17:22:19

Úplným základem je laboratorní vyšetření stolice, ale pokud chodíte na veterinu, snad je to napadlo, takže co dělali za vyšetření a co diagnostikovali? Pokud nic, tak konzultace u jiného veterináře by byla vhodná.
Ačkoliv je Taste velice kvalitní krmení, každá kočka je originál a prostě nemusí sedět, takže je vhodné koupit nějaké krmení na citlivé trávení. Do krmení je pak dobré přidávat trochu yuccy a zeleného francouzského jílu, tyto doplňky upravují trávení, detoxikují a působí proti průjmu. Možno je bez obav udělat i kůru koloidním stříbrem.
I přírodních možností je více, ale je třeba vědět zda něco odhalilo vyšetření, jinak je to střelba naslepo.
Držím palce, Olda


Nový příspěvek
nick
 
předmět
 
email (neveřejné)    
text
    
753-9sedm  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.

TOPlist