DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 28.03.2024 10:42:24 

MoonCat

jak to tu funguje...

Jak to zde funguje?  No přeci velice jednoduše...

Stránky jsou věnovány převážně všem milovníkům úžasného kočičího plemene  SPHYNX  a mým domácím miláčkům, ale to neznamená, že se nemohou připojit i příznivci  psích nahatek a dalších nahatek ze zvířecí říše a samozřejmě nejen oni, poněvadž i chlupatka se počítá... 

Na stránkách naleznete spoustu informací o tom, jak se starat nejen o sphynxe, ale o kočky obecně.  

Tento web nepropaguje žádnou chovatelskou stanici, ale snažím se, aby případný zájemce měl dostatek informací a odkazů na jednom místě a měl usnadněné hledání. Veškeré názory návštěvníků jsou jejich vlastními a za tyto nenesu odpovědnost, ovšem jedno malé upozornění, jakékoliv vulgarity mažu jakmile to zjistím...

Pokud Vás to neobtěžuje, navštivte záložku ankety, Váš názor pomůže nejen při tvorbě webu, ale poskytne i mnoho cenných informací týkajících se samotné péče o kočky a to nejen sphynxy. Vaše nápady a postřehy uvítáme též v naší Návštěvní knize.

Máte-li zájem umístit fotografie svých miláčků do fotogalerie návštěvníků, pošlete mi je e-mailem, přidejte komentář, zbytek již zařídím  ( ideální rozlišení 600x400, bude-li větší, nevadí, upravím to, z menšího větší neudělám), nepřidáte-li vlastní komentář, budete se muset spokojit s mým. Co se týká samotných fotografií, u fotografií návštěvníků je vždy nahoře uvedeno, kdo ji zaslal a ve spodní části, jakýže to krasavec na fotce vlastně je. U zajímavých fotografií nahatek posbíraných z internetu je nahoře uvedeno "posbíráno z internetu", popřípadě jméno zasilatele.

Máte doma SPHYNXE? Přidejte se do našeho sphynxího klubu, nevedu žádnou agendu, účelem je hlavně představení vašich sphynxích miláčků a to v celkem pěti fotkách, s uvedením plného jména kočičáka, jeho data narození a alespoň jména a bydliště majitele. Samozřejmě jsou vítáni i kočičáci chovatelských stanic a co kočičák, to pět fotek, takže máte-li třeba deset sphynxů, prostor pro padesát foteček je jen váš. Případné návrhy na změnu a nápady samozřejmě vítám, pro vaše nápady a připomínky využijte diskusní fórum.

Chcete diskutovat o svých domácích miláčcích, potřebujete radu, máte nějaký dotaz? Třeba fórum navštíví chovatel, který bude znát odpověď. Diskuzní fórum je tu od toho, stačí si založit téma...

Máte nějaké nápady, slova chvály, kritiky, či nás chcete jen pozdravit? Šup s tím do návštěvní knihy, pokud pozdravy omylem dáte do diskusního fóra, nic se neděje, prostě to přesunu.

 

Nepřehlédněte, že většina stránek obsahuje další záložky, zejména záložka týkající se péče o sphynxe, nemocí, kočičí příběhy atd.

 

Vzhledem k rozsahu stránek již nejsem schopen sledovat, zda všechny odkazy jsou stále funkční, v případě nefunkčního odkazu Vás prosím o zaslání této informace, abych mohl chybu napravit.